Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

За що антимайданівець вдячний Надії Савченко

Автор:

|

Січень 30, 2018

|

Рубрика:

За що антимайданівець вдячний Надії Савченко

Київський районний суд Харкова 30 січня визнав винним Гната Кромського, більше відомого як антимайданівець «Топаз», у посяганні на територіальну цілісність та недоторканність України, в участі у масових заворушеннях і незаконному заволодінні авто. Його засуджено до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна. Однак цей термін видається тривалим лише на перший погляд. «За нашими підрахунками, якщо застосувати так званий «закон Савченко», йому залишиться відбувати покарання близько двох років», – повідомила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

Обвинувачення наполягало на значно суворішому покаранні (15 років тюрми) і вже заявило, що подаватиме апеляцію.

Сам  засуджений не вважає себе винним. В останньому слові він заявив: «Я ніколи не хотів і нікого не просив, щоб була змінена межа території України. Тому я прошу виправдання».

«Топаз» був учасником «Антимайдану» в Маріїнському парку Києва. Його затримали 28 березня 2014 року й обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. 7 квітня 2014 року він втік, але згодом Служба безпеки України затримала Гната Кромського під час зустрічі з журналістами російського телеканалу LifeNews.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply