Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 27, 2021

За щасливе майбутнє українських дітей

Автор:

|

Серпень 24, 2017

|

Рубрика:

За щасливе майбутнє українських дітей

І за нього теж мужньо борються українські воїни, захищаючи незалежність Вітчизни від московських зазіхань. А ще намагаються за найменшої нагоди провідати діток у школах і дитячих садках, щоб поспілкуватися з ними у цей непростий час. При цьому особливої уваги надають тим, що позбавлені батьківської опіки. На facebook-сторінці прес-центру штабу АТО вміщено розповідь про військовослужбовців Збройних сил України, які взяли шефство над дитячим «Центром опіки». Представники Оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» напередодні Дня Незалежності організували благодійну акцію для юних вихованців закладу, подарували їм державну символіку та плакати з патріотичними віршами. А дітки порадували гостей святковим концертом. Вони співали українські пісні, декламували вірші, танцювали.

Тим часом оприлюднене 24 серпня зведення з лінії фронту повідомляє, що минула доба знову була неспокійною. І знову пік ворожої активності припав на вечірній час. Цього разу масовані вогневі атаки почалися після 19-ї години. А найскладніше було оборонцям Авдіївської промзони. З чотирьох різних напрямків обстрілювали їхні позиції російсько-окупаційні бандформування. Вони використовували великокаліберні кулемети і гранатомети. На цьому ж Донецькому напрямку ближче до опівнічної пори із стрілецької зброї бандити обстріляли мирні оселі Майорська.

На Луганському напрямку окупанти гатили з 82-міліметрових мінометів у районі Новоолександрівки. А на Приморському обстріляно українські укріплення у районах Павлополя, Широкиного і Лебединського. Загалом минулої доби терористи відкривали вогонь18 разів. Один український армієць отримав поранення, ще один – бойову травму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply