Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

За найближчі два роки в Україні буде продано 1 мільйон га землі

Автор:

|

Березень 21, 2016

|

Рубрика:

За найближчі два роки в Україні буде продано 1 мільйон га землі

Поле чернозема.

Один мільйон гектарів землі, що знаходиться у державній власності і яку пропонує реалізувати Арсеній Яценюк, – це велика кількість наділів за 20-200 га у всіх областях, які зможуть продаватися на протязі двох років. Про це розповів керівник державного геокадастру Максим Мартинюк.
«Згідно з кадастровим реєстром, у нас є трохи більше 10 мільйонів га державних земель. Вони або здаються в оренду, або знаходяться в державних підприємств. Ми в кадастрі помітили приблизно 2 мільйони га не переданої у застосування землі», – заявив Мартинюк.
«Ніякого масиву землі в безліч гектарів просто не буде. Це будуть наділи у 20-50-100, можливо, 200 га у всіх українських областях. Процес реалізації даних наділів, як ми прогнозуємо, триватиме близько двох років», – говорить він.
Мартинюк впевнений, що найбільшу вартість можуть заплатити ті, хто планує займатися сільським господарством на даних землях, отримав їх в якості приватної власності.
Нагадаємо, трохи раніше керівник уряду Арсеній Яценюк розповів про вимоги земельної реформи до реалізації одного мільйона га землі, яка знаходиться у державній власності.
Кабінет міністрів України планує з наступного року почати продавати державні землі сільськогосподарського призначення, а з 2019 року дозволити українцям торгувати землею, що перебуває у приватній власності.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply