Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

За миротворців, але щоб без миру!

Автор:

|

Вересень 18, 2017

|

Рубрика:

За миротворців, але щоб без миру!

Складається враження, що саме такий результат хотів би отримати Кремль після розміщення на Донбасі миротворчої місії ООН. Як відомо, Володимир Путін оголосив з цього приводу низку вимог, з якими не погодилися ані у Києві, ані у Вашингтоні. Однак офіційна російська пропаганда, як завжди, перевернула усе з ніг на голову. У понеділок, 18 вересня, постійний представник Росії при ООН Василь Небензя заявив кореспондентові агенції ТАСС, начебто США і Україна висловили неготовність працювати з текстом проекту резолюції про охоронну місію ООН на Донбасі.

Як відомо, підготований у Росії документ передбачає розміщення миротворців лише на лінії розмежування сторін та ставить вимогу погодження цього питання з ватажками самопроголошених «ДНР» та «ЛНР». Отже справа у самому тексті, а не у готовності працювати. Це дотично визнав і Василь Небензя, сказавши: «Цей проект вже обговорювався в рамках Ради безпеки, на нього була реакція з боку партнерів. Ми пропонували роботу за текстом цього проекту, але делегації України та Сполучених Штатів після першого обговорення сказали, що вони далі по тексту працювати не готові, у них будуть суттєві зауваження, а, можливо, в українців буде і контрпроект з питання про розміщення миротворчої місії на Донбасі».

Раніше спецпредставник США на переговорах щодо України Курт Волкер сформулював основні вимоги до введення миротворців на Донбасі. Вони досить схожі із пунктами, які оголошено у Києві.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply