Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

За корупцію суд наклав штраф на принцесу

Автор:

|

Лютий 17, 2017

|

Рубрика:

За корупцію суд наклав штраф на принцесу

Після 13 місяців розгляду справи сестри короля Феліпе VI інфанти Крістіни та її чоловіка судова палата міста Пальми-де-Мальорки частково виправдала жінку, яку підозрювали у сприянні корупції. Звинувачення вимагало для принцеси 8 років позбавлення волі. Однак, за рішенням суду, вона лише заплатить штраф в розмірі 265 тисяч євро ($282 тисяч).

А от чоловіка Крістіни Іньякі Урдангаріна таки визнали винним у корупційних діях та засудили до 6 років та 3 місяців позбавлення волі й сплати 512 тисяч євро ($545 тисяч). До слова, звинувачення вимагало 19 років тюрми. Судовий процес над обома родичами короля почався ще у січні 2016 року, однак рішення оголосили лише сьогодні, 17 лютого.

Зазначимо, чоловік Крістіни, колишній професійний гандболіст, керував організацією «NOOS», яка сприяла розвитку спорту в країні. Під час слідства виявилося, що чоловік активно присвоював спонсорські внески та тиснув на деякі державні й приватні структури з метою поповнення фонду.

Крістіна, у свою чергу, входила до керівництва цієї структури. За її словами, вона повністю довіряла чоловіку та підписувала фальшиві документи, не читаючи їх. Саме через ці папери пан Урдангарін виводив гроші на власний рахунок. Попри це, жінка й після вироку впевнена у чесності свого чоловіка. Цим свідченням суд повірив, тому застосував м’якші санкції щодо Крістіни.

Зазначимо, люди з королівського двору вже відреагували на вирок. За їх словами, вони поважають рішення представників Феміди та сприймають його.

Світлини: Jaime Reina/AFP/Getty Images, Euronews.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply