Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

За два останні місяці загинуло 19 захисників України

Автор:

|

Травень 09, 2019

|

Рубрика:

За два останні місяці загинуло 19 захисників України

Протягом останніх двох місяців в результаті тривалої російської агресії на Донбасі загинули 19 українських військовослужбовців, ще 92 – отримали поранення. Про це делегації країн-учасниць ОБСЄ поінформував Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Прокопчук під час засідання Постійної ради у четвер, повідомляє Укрінформ.

“Російська сторона продовжує ухилятися від своїх зобов’язань за Мінськими домовленостями, натомість постійно намагається звинуватити Україну у відсутності політичної волі та прогресу. Після зриву переговорів в рамках ТКГ щодо нового так званого “Великоднього перемир’я”, Росія продовжила порушувати режим припинення вогню на Донбасі, у тому числі з використанням забороненого Мінськом озброєння. За останні два місяці в результаті цих атак загинули 19 українських військовослужбовців, 92 отримали поранення”, – заявив він. Дипломат також підкреслив, що російські окупаційні війська досі не виконали свої зобов’язання щодо відведення важкого озброєння. Зокрема, він вказав на те, що 4 травня в окупованому Луганську СММ ОБСЄ зафіксувала десятки одиниць бронетехніки, ракетних і артилерійських систем.

“Величезна кількість озброєння, що постачається Росією, залишається прихованим від зору спостерігачів поза межами населених пунктів, особливо в прикордонних районах, які недоступні для СММ через обмеження та перешкоди, що створюються Росією”, – заявив Прокопчук.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply