Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

За два дні російські “тролі” опублікували 65 тисяч твітів проти України

Автор:

|

Травень 14, 2019

|

Рубрика:

За два дні  російські “тролі” опублікували 65 тисяч твітів проти України

Видання De Groene Amsterdammer, яке проаналізувало дев’ять мільйонів публікацій у Twitter, оприлюднило результати дослідження, з яких стало відомо, що за два дні після катастрофи малайзійзького літака рейсу МН17 російські “тролі” опублікували понад 65 тисяч твітів, у яких звинувачували в трагедії Україну. Про це повідомляє нідерландська телерадіокомпанія NOS .

“Російська армія тролів звинувачувала Україну у більш ніж 65 000 твітах, написаних за два дні після трагедії MH17 в 2014 році. Проаналізувавши 9 мільйонів твітів, De Groene Amsterdammer пише, що “Агентство інтернет-досліджень” у Санкт-Петербурзі було набагато активніше, ніж повідомлялося раніше”, – йдеться у повідомленні. Зазначається, що спочатку “тролі” достеменно не знали, що відбувається. Наприклад, вони писали, що проросійські бойовики збили український літак. Та коли стало відомо, що збито пасажирський літак, у трагедії почали звинувачувати Україну. Найбільша активність спостерігається 18 липня, тоді було розіслано 40 931 твітів з хештегами: #КиевСбилБоинг, #КиевПровокация і #КиевСкажиПравду. А наступного дня було ще 24 844 твіти.

Як відомо, асажирський Boeing-777 “Малайзійських авіаліній”, що виконував рейс МН17 з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий збройними силами РФ на окупованому Донбасі 17 липня 2014 року. На борту лайнера перебували 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони загинули. Міжнародна спільна слідча група повідомила, що літак рейсу MH17 був збитий зенітно-ракетним комплексом “Бук”, який належить 53-ій зенітно-ракетній бригаді протиповітряної оборони російських Збройних сил, яка дислокується в Курську. У травні 2018 року Нідерланди та Австралія офіційно звинуватили Росію у відповідальності за катастрофу малайзійського пасажирського літака рейсу МН17.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply