Новини для українців всього свту

Friday, Mar. 5, 2021

За держзраду судитимуть без держадвоката

Автор:

|

Серпень 17, 2017

|

Рубрика:

За держзраду судитимуть без держадвоката

Адвокат колишнього президента України Віктора Януковича Віталій Мешечек відмовився захищати його в справі про державну зраду. Про це він  заявив під час засідання Оболонського районного суду Києва у четвер, 17 серпня.

Своє рішення правник мотивував тим, що справа Віктора Януковича виявилося для нього занадто складною. Згідно із законом не можна призначити одночасно кількох державних адвокатів. А Віталій Мешечек вважає, що самостійно не здатен забезпечити якісний захист. Він наголосив, що не має помічників. Прокурори виступили проти самовідводу, який назвали спробою зірвати процес. Однак суд задовольнив прохання державного захисника.

Нагадаємо, що екс-президент Віктор Янукович зараз переховується у Росії. Його звинувачують у держаній зраді, а також у тому, що у 2014 році після ганебної втечі він звернувся до політичного керівництва Росії з проханням ввести війська на територію України. Сторона звинувачення має намір вимагати за це довічного ув’язнення. Віктор Янукович своєї провини не визнає. Суд відбувається заочно. Наступне засідання призначено на 6 вересня.

Світлина: адвокат Віталій Мешечек.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply