Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

З України депортовано російських журналісток

Автор:

|

Травень 09, 2018

|

Рубрика:

З України депортовано російських журналісток

Служба безпеки України (СБУ) у середу, 9 травня, повідомила про видворення з нашої держави спеціальних кореспонденток «Першого каналу» і телеканалу «Росія». До такого заходу довелося вдатися у зв’язку з загрозою національній безпеці, суверенітету, територіальній цілісності і конституційному ладу України. Цього ж дня Валентина Соловйова примусово відправлена ​​до Росії, а Ольга Юр’єва – у Казахстан. Обом журналісткам заборонили в’їжджати на територію України у найближчі три роки.

За даними спецслужби, працівниці російських телеканалів були відряджені до Києва для підготовки тенденційних сюжетів про святкування в Україні Дня перемоги над нацизмом. Зокрема у повідомленні сказано, що «відзняті Валентиною Соловйовою та Ольгою Юр’євою відеоматеріали планувалось використати для дискредитації України перед світовою спільнотою та поширенню дезінформації серед населення».

Одночасно СБУ нагадала, що з минулого року, згідно з указом президента України Петра Порошенка, в Україні діють обмежувальні заходи щодо «Першого каналу» і каналу «Росія».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply