Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

З цього почалася сучасна незалежність України

Автор:

|

Липень 16, 2017

|

Рубрика:

З цього почалася сучасна незалежність України

У неділю,16 липня, виповнюється 27 років, відколи Верховна Рада ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Наша Вітчизна на той час ще формально перебувала у складі Радянського Союзу. Тому тим більше маємо підстав називати це рішення визначною подією на шляху до реальної незалежності. Адже був то перший юридичний документ сучасного етапу українського державотворення.

Сьогодні із 27-ю річницею прийняття Декларації про державний суверенітет українців привітав Президент України Петро Порошенко. У своєму зверненні він наголосив: «Свобода має високу ціну. Протягом 20-х – 90-х років минулого століття тривав визвольний рух Українського народу за державну незалежність України. Своє право на власне майбутнє ми відстояли під час Помаранчевої революції. Європейський вибір України виборювався мільйонами громадян під час Революції Гідності. За нього віддали своє життя Герої Небесної Сотні».

Петро Порошенко також зазначив, що в умовах гібридної війни, нав’язаної Росією, і пов’язаною з цим втратою значної частини економічного потенціалу, нашій державі вдалося цього року перейти до підвищення соціальних стандартів, поліпшити показники інвестиційної привабливості та створити передумови для впевненого економічного зростання.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply