Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

З Росією буде вимогливий діалог

Автор:

|

Травень 28, 2017

|

Рубрика:

З Росією буде вимогливий діалог

Твердий намір вести його має Президент Франції Еммануель Макрон. Повідомлення про це оприлюднене на сайті французького телеканалу LCI 28 травня. На прес-конференції після завершення саміту G7 в Сицилії Еммануель Макрон розповів про свої плани зустрітися з Володимиром Путіним і заявив: «У мене з Росією буде вимогливий діалог, але все ж діалог». Французький лідер наголосив, що має намір обговорити з очільником Росії ситуацію в Україні, а також сирійське питання.

Ця зустріч відбудеться завтра, 29 травня, з ініціативи російської сторони. Про намір Путіна здійснити щось на кшталт приватного візиту до Франції стало відомо 21 травня. Приводом для поїздки названо відкриття у Версалі виставки, присвяченої російському імператору Петру І. Однак у Кремлі повідомили й про таку мету, як знайомство глав держав, обговорення питань двосторонніх відносин і міжнародного порядку денного.

Раніше повідомлялося, що Президент Франції Еммануель Макрон заявив за підсумками саміту «Великої сімки» про необхідність провести чергову зустріч «Нормандської четвірки» з метою припинення конфлікту на сході України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply