Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

З очільників Інтерполу – під арешт

Автор:

|

Жовтень 08, 2018

|

Рубрика:

З очільників Інтерполу – під арешт

Як стало відомо у понеділок, 8 жовтня, з інтернет-видань, які посилаються на офіційну заяву Міністерства національної безпеки Китаю, влада цієї держави звинувачує вже колишнього президента Інтерполу Мена Хунвея у хабарництві та низці інших злочинів. Таким чином прояснилося таємниче зникнення високопоставленого чиновника, яке стало справжньою сенсацією наприкінці минулого тижня. Нагадаємо, що 5 жовтня правоохоронні органи Франції почали з цього приводу розслідування й факт зникнення став загальновідомим.

Дружина Мена Хунвея розповіла, що зв’язок з її чоловіком припинився, відколи він 29 вересня поїхав у відрядження до Китаю. Згодом з’ясувалося, що його затримали китайські спецслужби в зв’язку з підозрою в порушенні закону на території КНР. Коли ж арешт Мена Хунвея був офіційно підтверджений, його дружина зізналася, що ще 25 вересня чоловік надіслав їй фото ножа, попереджаючи, що знаходиться у небезпеці, а також повідомлення з коротким текстом: «Чекай мого дзвінка».

В Інтерполі вже повідомили, що ухвалено рішення, яким Мен Хунвей звільнений з посади. Обов’язки президента тимчасово виконуватиме Кім Чен Янь із Південної Кореї.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply