Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

З лінії фронту – на Rapid Trident-2017

Автор:

|

Вересень 10, 2017

|

Рубрика:

З лінії фронту – на Rapid Trident-2017

Відколи на нашу землю прийшли окупанти, з’явилася одна особливість у міжнародних військових навчаннях за участю українців. Адже тепер поміж них є й ті, що мають реальний бойовий досвід. От і тягнуться до них закордонні партнери, щоб з перших уст дізнатися, що таке справжня війна.

У неділю, 10 вересня, на facebook-сторінці прес-центру штабу АТО зявилася чергова публікація під рубрикою «Обличчя захисника». З неї дізнаємося, що головний сержант одного з взводів 30-ї окремої механізованої бригади Андрій Бондар відбув у Міжнародний центр миротворчості та безпеки, що на Яворівському полігоні Львівської області. Тут він у складі батальйону братиме участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017. Воювати Андрій розпочав ще навесні чотирнадцятого, коли частина, в якій він служив, увійшла в зону АТО. Тепер у його біографії – бої на Савур-Могилі, у Чорнухиному, Дебальцевому, багатьох інших місцинах. Він підбив ворожий танк, отримував поранення. Отож, має про що розповісти новим друзям з інших держав.

Тим часом з чергового зведення прес-центру штабу АТО дізнаємося, що ситуація у зоні бойових дій на Донбасі минулої доби залишалась неспокійною. Контрольовані Кремлем банформування продовжували збройні провокації на Приморському та Донецькому напрямках. Загалом окупанти 41 раз відкривали вогонь по українських позиціях. Пізно ввечері внаслідок ворожого мінометного обстрілу під Красногорівкою загинув захисник України, ще один наш боєць отримав поранення.

Світлина: Андрій Бондар.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply