Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

З концертами – у зону бойових дій

Автор:

|

Січень 24, 2019

|

Рубрика:

З концертами – у зону бойових дій

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) повідомляє у четвер, 24 січня, що минулої доби російсько-терористичні війська порушили режим припинення вогню один раз. Це сталося у смузі дій оперативно-тактичного угруповання «Схід». Позиції українців, які захищають підступи до міста Авдіївки, агресори обстріляли з гранатометів різних систем та стрілецької зброї. На щастя, жоден військовослужбовець Об’єднаних Сил не отримав поранень.

Наші підрозділи відкривали вогонь у відповідь на провокації супротивника. За даними розвідки, вчора убито трьох окупантів.

Вночі поточної доби на лінії фронту було тихо.

Водночас з бойовими зведеннями надходять повідомлення і про те, як громадяни України підтримують наших бійців і намагаються полегшити їм тяготи служби. Прес-центр ООС розповів про п’ять концертів, які провели у районі операції Об’єднаних Сил протягом трьох днів артисти з Харкова. Це були спільні виступи творчих колективів 9-го Гарнізонного будинку офіцерів (м. Харків) та ансамблю «Екіпаж» Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Здебільшого глядачами були військовослужбовці різних підрозділів, пацієнти двох військово-мобільних госпіталів, а також цивільні мешканці прифронтових населених пунктів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply