Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

З дитячою щирістю – захисникам Вітчизни

Автор:

|

Грудень 29, 2016

|

Рубрика:

З дитячою щирістю – захисникам Вітчизни

1229___01-1

Такого за всю історію проведення антитерористичної операції ще не було. Кілька сотень малюнків, зворушливих і по-дитячому щирих склали експозицію виставки, розгорнутої у приміщені штабу Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК). Авторам – від 5 до 19 років, роботи надійшли з Києва, Львова, Чернігова, інших міст та сіл України. У наших воїнів ця експозиція викликає особливі почуття. Домашнього затишку, любові, душевного тепла. І рішучості відстояти право нашого народу, а особливо – дітей, на мир і незалежність.

Захисники Вітчизни вдячні юним митцям за підтримку. А фона їм зараз вкрай не необхідна. Бо на лінії розмежування стає щораз гарячіше. 29 грудня поблизу Крутої Балки, що на Донецькому напрямку, відбувся бій між з контрольованим російською владою бандформуванням терористів. Він тривав близько пів години і завершився вимушеним відступом ворога. Але є і скорботна звістка – один український воїн загинув.

Бойове зіткнення неподалік Крутої Балки сталося й напередодні. А загалом минулої доби ворог відкривав вогонь 50 разів, що свідчить про невпинну ескалацію напруженості.

 

1229___02-1

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply