Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 26, 2021

З днем народження, наша поліціє!

Автор:

|

Серпень 04, 2017

|

Рубрика:

З днем народження, наша поліціє!

Їй сьогодні виповнилося лише два роки. Однак виглядає вона мужньою і зрілою. І приймають привітання поліцейські з вдячністю та стримано. Статус зобов’язує. Врешті, служба така, що святкувати випадає не усім. Бо комусь треба в цей час і за порядком пильнувати.

4 серпня в Україні відзначають День національної поліції. Це дата підписання Президентом України у 2015 році Закону «Про Національну поліцію». А сьогодні у своєму привітанні Петро Порошенко відзначив, що суспільство високо оцінює дії поліції, а «безкомпромісність її працівників, помножена на знання й досвід і надалі сприятиме піднесенню міжнародного авторитету нашої держави».

Міністр внутрішній справ України Арсен Аваков, тепло привітавши поліцейських, нагадав про перші позитивні результати на шляху реформ. А також закликав до нових звершень: «Шлях, який ми ще повинні пройти, дуже складний, і нам потрібно докласти чимало зусиль. Найважливішою оцінкою і основним показником нашої роботи є не показники і відсотки (це вторинне і це прийде само собою) – найважливішим є ДОВІРА ЛЮДЕЙ, яка сьогодні зростає».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply