Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

З днем народження, «Facebook»!

Автор:

|

Лютий 04, 2019

|

Рубрика:

З днем народження, «Facebook»!

Найбільша у світі соціальна мережа у понеділок, 4 лютого, відзначає своє 15-річчя. Компанія відраховує свою історію з 2004 року, коли її теперішній керівник Марк Цукерберґ із групою друзів – студентів Гарвардського університету у США запустив інтернет-сайт під назвою «Thefacebook».

Зараз «Facebook» має у світі 1,52 мільярда користувачів, які відвідують сайт хоча б раз на день, а 2,23 мільярда – принаймні раз на місяць. В Україні число користувачів торік перевищило 10 мільйонів, значно збільшившись у зв’язку з поступовою міграцією українців з російських мереж «ВКонтактє» та «Однокласники» після їх заборони у травні 2017 року.

В оприлюдненій днями заяві компанія стверджує, що за останні два роки вклала велетенські кошти, «щоб захистити чесність виборів» у різних країнах світу. Зокрема на час цьогорічних виборів в Україні «Facebook» зобов’язується заборонити поширення політичної реклами, придбаної за межами держави. Щоб уникнути втручань у політичні процеси країн з-за кордону та, щоб не допускати маніпуляцій інформацією компанія найняла 30 тисяч працівників, які зосереджені на питаннях безпеки. Зараз триває робота над застосуванням технології для «розпізнавання і блокування зловмисної діяльності».

Світлина: засновник і керівник компанії «Facebook» Марк Цукерберґ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply