Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Ювілей «Термінатора» з веселою вдачею

Автор:

|

Липень 30, 2017

|

Рубрика:

Ювілей «Термінатора» з веселою вдачею

У неділю, 30 липня, виповнилося 70 років Арнольду Шварценеґґеру. Повідомляючи про цей факт, засоби масової інформації усього світу додають – американський актор, підприємець, бодибілдер, політик… Але чи потрібно це? Адже досить назвати одне лише ім’я, щоб стало зрозумілим, про кого йдеться.

Він народився 30 липня 1947 року в австрійському селі Таль під містом Грац. Родина жила у бідності, отож хлопець завжди мріяв стати багатим і відомим. Пробував сили у футболі, але у 15 років відклав усе, зосередившись на бодибілдингу. У 1967 році Арнольд Шварценеґґер став наймолодшим в історії володарем титулу «Містер Всесвіт».

Згодом переїхав до США, де у 1984-му  до нього прийшла всесвітня слава. Сталося це завдяки блискуче виконаній головній ролі у науково-фантастичому фільмі Джеймса Кемерона «Термінатор». І хоча образ безжального робота-убивці аж ніяк не може бути привабливим, глядачі не перенесли цього негативу на актора, визнавши його непересічний талант.

У 1988 році Арнольд Шварценеґґер знявся в ролі капітана радянської міліції Івана Данко, який в період потепління між СРСР і США спільно з американським поліцейським знешкоджує в Москві банду наркодилерів. За сюжетом, цей персонаж вчився у Києві. Згодом актор продемонстрував величезний діапазон своїх здібностей з величезним успіхом виконуючи комедійні ролі. Тоді всі побачили, наскільки вкесела вдача у цього супермена.

І врешті зайнявся дуже серйозною справою – політикою. У 2003 році був обраний на посаду губернатора Каліфорнії від Республіканської партії. У 2006 році його переобрали на другий термін. Як політик, виступає проти війни і підтримує Кіотський протокол.

Світлина: Президент Франції Еммануель Макрон і Арнольд Шварценеґґер.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply