Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Юрист Коломойського став главою Адміністрації президента Зеленського

Автор:

|

Травень 22, 2019

|

Рубрика:

Юрист Коломойського став главою Адміністрації президента Зеленського

Президент Володимир Зеленський призначив главою своєї Адміністрації Андрія Богдана, який є його радником з юридичних питань та юристом олігарха Ігоря Коломойського. Відповідний указ №304/2019 опублікований на сайті президента. “Відповідно до частини третьої статті 106 Конституції України, ураховуючи пункт 2 частини третьої статті 3 Закону України “Про державну службу” постановляю: призначити Богдана Андрія Йосиповича главою Адміністрації президента України”, – йдеться у документі.

11 квітня журналісти програми “Схеми” в своїй передачі розповіли, що протягом двох останніх років Володимир Зеленський одинадцять разів літав до Женеви, коли там мешкав олігарх Ігор Коломойський, а після його переїзду в Ізраїль влітку 2018-го, Зеленський ще двічі злітав до Тель-Авіва. Журналісти зазначили, що у кожній другій поїздці Зеленського супроводжував юрист олігарха Андрій Богдан, який згодом став головним юридичним радником кампанії Зеленського на виборах президента. Після перемоги на виборах Богдан супроводжував Зеленського майже на всіх зустрічах.

Протягом виборчої кампанії у штабі Зеленського говорили, що Богдан має до них стосунок лише як “давній товариш” шоумена, а пізніше запевняли, що юрист не впливає на погляди Зеленського і є одним із групи юристів, які працюють на ЗеКоманду.

Також привертає увагу той факт, що пан Богдан працював на високих посадах за часів Віктора Януковича, тому підпадає під заборону займати державні посади згідно із законом про люстрацію і не має права бути головою АП. Як звертають увагу автори розслідування, за законом “Про очищення влади” Андрій Богдан, що двічі працював в уряді за часів Януковича, не зможе обіймати посад на державній службі до 2024 року.

У світлі наведеної інформації особливо цікавою є перша публічна заява Голови Адміністрації президента.  “Точно вже олігархи не керують країною, власне вибори це поміняли”, – сказав він в ефірі телеканалу  “112 Україна” у вівторок ввечері, повідомляє “Інтерфакс-Україна”. “Чи будуть вони впливати на життя суспільства? Точно не через Адміністрацію президента”, – запевнив Богдан. “І я, як ніхто у цій країні, можу вам сказати: мені здається, що олігархи вже хочуть однакових правил гри з іншими громадянами. Бо щойно ти починаєш думати, що найкращий і найрозумніший, у тебе починаються проблеми”, – додав він. Богдан стверджує, що у “того, хто буде діяти на шкоду суспільству й українському народу, будуть виникати проблеми”.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply