Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Юрію Луценкові нагадали про Павла Шеремета

Автор:

|

Лютий 27, 2018

|

Рубрика:

Юрію Луценкові нагадали про Павла Шеремета

У вівторок, 27 лютого редактор-засновник інтернет-газети «Українська правда» Олена Притула подала на ім’я генерального прокурора України заяву, у якій вимагає розслідувати загибель журналіста Павла Шеремета як терористичний акт.

У тексті документу наголошено, що злочинці розраховували не тільки вбити відому людину, але і отримати психологічний ефект від вчиненого терористичного акту в багатолюдному місці, викликати відчуття паніки та зневіри у власній безпеці. Вказано й на те, що досудове розслідування за фактом цього резонансного вбивства за двадцять місяців слідства не дало жодного результату: не встановлені ані виконавці, ані замовники.

Заявниця просить Юрія Луценка почати розслідування за фактом скоєння кримінального правопорушення за ч.3 ст. 258 Кримінального кодексу України, а саме скоєння терористичного акту, що призвело до загибелі людини.

Вбивство журналіста «Української правди» Павла Шеремета, яке сталося 20 липня 2016 року у центрі Києва, поліція кваліфікувала за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб». Під автомобіль, яким кермував загиблий, підклали вибухівку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply