Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Юрій Шухевич хоче карати за зневагу до УПА

Автор:

|

Січень 23, 2017

|

Рубрика:

Юрій Шухевич хоче карати за зневагу до УПА

Про це йдеться в законопроекті, поданому народним депутатом від «Радикальної партії Олега Ляшка». Автор пропонує адміністративну та кримінальну відповідальності за заперечення Голодомору та зневагу до ОУН і УПА, пише 23 січня «Українська правда».

Впровадити зміни пан Шухевич хоче через доповнення Кримінального кодексу України статтею 448 – публічне заперечення факту правомірності боротьби за незалежність України у XX столітті, факту Голодомору 1932-1933 років в Україні. Згідно з нею покарання будуть різнитися: від 50 неоподаткованих мінімумів до арешту строком на 6 місяців. Для політиків за зневагу та невизнання пропонується 5 років тюрми.

«Ті самі дії, вчинені особою, яка є представником влади, або вчинені повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, – карається штрафом до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п’яти років», – зазначено у проекті.

Додамо, у світі впроваджено схожі законодавчі акти. Так, у деяких країнах існує відповідальність за заперечення факту Голокосту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply