Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Юрій Луценко має інтерес в Ізраїлі

Автор:

|

Серпень 20, 2016

|

Рубрика:

Юрій Луценко має інтерес в Ізраїлі

Luc

А стосується він двох міністрів з часів президентства Віктора Януковича. Йдеться про Едуарда Ставицького та Дмитра Табачника. Про це 20 серпня повідомила на своїй facebook-сторінці прес-секретар українського генпрокурора Лариса Сарган.

Відбулися перемовини генерального прокурора України Юрія Луценка з генеральним прокурором Ізраїля Шаєм Ніцаном і міністром юстиції Айєлет Шакед, підписано меморандум про спільні дії. Головне питання стосується колишнього міністра енергетики пана Ставицького, який в Ізраїлі тепер має прізвище Розенберг. Ізраїльська сторона готова видати його за умови, що покарання він буде відбувати в Ізраїлі. Юрій Луценко не бачить тут проблем і навіть допускає, що й суд відбудеться в Ізраїлі. Генпрокуратура України оголосила Едуарда Ставицького в розшук ще 24 березня 2014 року. Його підозрюють у незаконному виділенні землі під резиденцію «Межигір’я». Збитки склали близько $ 50 млн.

Що ж стосується Дмитра Табачника, то за словами Юрія Луценка, його справа не є настільки масштабною. Ще триває досудове слідство і рішення про екстрадицію наразі не прийняте.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply