Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Юні українці постраждали в аварії у Білорусі

Автор:

|

Травень 13, 2018

|

Рубрика:

Юні українці постраждали в аварії у Білорусі

Дорожньо-транспортна пригода сталася у неділю, 13 травня, на автодорозі «Кам’янець-Шерешево-Свіслоч» поблизу села Мартинюкі.  За даними автоінспекції Брестської області, водій за кермом мікроавтобуса «Рено Мастер» скоїв попутне зіткнення з навантажувачем «Амкодор», яким кермував місцевий житель. В результаті загинула дитина – пасажир 2005 року народження, громадянин України, який перебував на передньому сидінні.

Як з’ясувалося, в аварії постраждали діти з української футбольної команди. Якої і звідки саме, наразі не повідомлено. Але за офіційною інформацією, окрім загиблої дитини, ще шестеро з важкими травмами доставлені в Кам’янецьку центральну районну лікарню. В усіх постраждалих діагностовано черепно-мозкові травми різного ступеня тяжкості, а також переломи і вивихи. Один хлопець перебуває у важкому стані і підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Білоруський міністр охорони здоров’я Валерій Малашко взяв ситуацію під особистий контроль. Він заявив: «Кращі лікарі Білорусі та всі необхідні матеріально-технічні ресурси задіяні для надання допомоги постраждалим в аварії дітям». З Бреста у Кам’янець прибула бригада медиків, до якої входять нейрохірург, травматолог, реаніматолог та інші фахівці. З Мінська прибули дитячий травматолог, нейрохірург і дитячий анестезіолог-реаніматолог. Для вирішення організаційних питань і проведення консультації у Брест прибув перший заступник міністра охорони здоров’я Білорусі Дмитро Піневич.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply