Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Юлію Тимошенко знову хочуть судити

Автор:

|

Червень 06, 2017

|

Рубрика:

Юлію Тимошенко знову хочуть судити

Таки справді історія ходить по колу. Випущена з в’язниці на хвилі Революції Гідності, очільниця партії «Батьківщина» чує нині звинувачення від тих, хто пройшов на тій самій хвилі до влади. Як пише у вівторок, 6 червня, інтернет-газета «Українська правда», Блок Петра Порошенка (БПП) ініціює перевірку контракту на постачання російського природного газу 2009 року, укладений Юлією Тимошенко, на предмет корупції та державної зради.

Голова пропрезидентської фракції у Верховній Раді Артур Герасимов заявив на засіданні погоджувальної ради: «Фактично на сьогодні кожен українець: і старий і новонароджений, хворий і бідний віддав Путіну близько 700 доларів. Підписаний контракт – це не просто злочин проти українського народу, це зрада національних інтересів, яка мало не знищила країну».

Він також озвучив вимогу, щоб Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Антикорупційна прокуратура негайно і публічно почали розбиратися у цій ситуації і протягом двох тижнів проінформували парламент про результати. А окрім того лідер фракції БПП закликав парламентські комітети з нацбезпеки та антикорупційний негайно викликати екс-прем’єра Юлію Тимошенко і розглянути питання державної зради і корупційної складової газового контракту 2009 року.

Юлія Тимошенко назвала такі заяви «істерією», що спрямована проти партії «Батьківщина».

Світлина – архівна.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply