Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Юлію Тимошенко підтримує Міхеіл Саакашвілі 

Автор:

|

Січень 22, 2019

|

Рубрика:

Юлію Тимошенко підтримує Міхеіл Саакашвілі 

Київський Палац спорту у вівторок, 22 січня, став місцем проведення урочистого з’їзду партії «Батьківщина». Він був названий організаторами Форумом єднання, оскільки відбувся у день 100-річчя Соборності України. З’їхалося близько 10 тисяч людей.

З’їзд висунув Юлію Тимошенко кандидатом на посаду Президента України. Вона подякувала за підтримку та довіру і наголосила: «Ми не маємо права знову втратити наступне п’ятиріччя, приводячи до влади тих, хто непомірно любить гроші, але не любить Україну. Саме тому я йду в президенти!». Промова Юлії Тимошенко тривала майже дві години.

А на початку з’їзд «Батьківщини» благословив Патріарх Філарет. Він подякував усім президентам України і в тому числі Петру Порошенку за Томос про автокефалію для Української Православної Церкви.

Оглядачі відзначають, що під час форуму транслювали звернення лідера української партії «Рух нових сил», колишнього президента Грузії і голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі, який висловив свою підтримку Юлії Тимошенко.

Світлина: під час з’їзду «Батьківщини».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply