Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Юлія Тимошенко – лідер електоральних симпатій

Автор:

|

Лютий 22, 2018

|

Рубрика:

Юлія Тимошенко – лідер електоральних симпатій

У четвер, 22 лютого, на сайті Соціологічної групи Рейтинг оприлюднено підсумки масштабного дослідження, які свідчать про серйозні проблеми в Україні. Пропонуємо читачам кілька найбільш виразних висновків.

Перш за все, бадьорі доповіді влади про успіх реформ виявилися непереконливими для переважної більшості населення – 59% респондентів вважають, що країні потрібні радикальні зміни. Найболючішою проблемою троє з чотирьох назвали військовий конфлікт на Сході України. Понад 90% опитаних вважають політичну ситуацію в державі критичною або напруженою (відповідно 33 і 59%) і лише 3% – спокійною.

А тепер про тих, кому люди готові довірити вирішення усіх проблем. Якби вибори відбулися найближчим часом, то найбільше голосів отримала б Юлія Тимошенко – 18,7%. Тут і далі відсоток вказано від числа тих, хто піде голосувати і вже визначився з вибором. Другий показник (15,6%) – у Петра Порошенка, а третій (11,7%) – у Юрія Бойка з опозиційного блоку. Дуже низьким виявився рівень довіри до Арсенія Яценюка – 1,7%.

Окремо було задано питання щодо електоральних симпатій у другому турі за умови, що до нього потрапляють Юлія Тимошенко і Петро Порошенко. Тут перевага лідерки партії «Батьківщина» виявилася більш відчутною, ніж у першому турі – 30% проти 23% у чинного Президента України. Але є дуже тривожний сигнал – аж 28% опитаних заявили, що вибір з цих двох кандидатів їх і не влаштовує і тому вони не підуть голосувати.

Опитування можна вважати достатньо репрезентативним – у ньому взяли участь 30 тисяч респондентів.

Світлина: Юлія Тимошенко на зустрічі з Президентом Українського конгресового комітету Америки Андрієм Футеєм.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply