Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Юлія Скрипаль з’явилася перед камерою

Автор:

|

Травень 23, 2018

|

Рубрика:

Юлія Скрипаль з’явилася перед камерою

Про це у середу, 23 травня, повідомляє агенція Reuters, з кореспондентом якої спілкувалася донька колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля. Це був перший контакт Юлії з пресою після того, як на неї та її батька в англійському місті Солсбері було вчинено підступний замах.

«Прокинувшись після 20-денної коми, я дізналася, що ми обоє були отруєні. Мені досі складно змиритися з думкою, що на нас було скоєно подібний напад. Шокує сам факт використання нервово-паралітичної речовини в цій ситуації», – розповіла Юлія Скрипаль. Ще вона сказала, що процес одужання був дуже повільним і болючим і висловила вдячність «усім чудовим і добрим працівникам госпіталю в Солсбері».

Нагадаємо, що Сергій і Юлія Скрипалі були виявлені непритомними у Солсбері 4 березня. Британська влада переконана, що їх отруєно нервово-паралітичною речовиною «Новичок», розробленою радянськими вченими. За даними спецслужб Сполученого Королівства, отруту виготовлено на території Росії. Москва цю інформацію заперечує.

33-річну Юлію Скрипаль на початку квітня виписали з лікарні в Солсбері і перевезли в безпечне місце. Її батько, 66-річний екс-полковник російського Головного розвідувального управління (ГРУ) Сергій Скрипаль, був виписаний минулого тижня.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply