Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Яценюк пообіцяв підвищити соцстандарти українців на 12 відсотків

Автор:

|

Березень 21, 2016

|

Рубрика:

Яценюк пообіцяв підвищити соцстандарти українців на 12 відсотків

main

Керівник української влади Арсеній Яценюк пообіцяв, що з 1 травня поточного року в Україні на 6 відсотків будуть збільшені соціальні стандарти. Про це політик заявив у передачі «10 хвилин з прем’єр-міністром».
Яценюк уточнює, що це стане першим етапом підняття соціальних стандартів. «Загалом у нинішньому році ми запланували збільшити соціальні стандарти на 12 дванадцять відсотків», — підкреслив прем’єр.
Керівник влади Арсеній Яценюк розповів, що доручив профільним міністерствам вже зараз підготувати акти, «щоб збільшену заробітну плату і пенсійну виплату без сумнівів отримала кожна людина в державі вже в травні нинішнього року».
Трохи раніше засоби масової інформації повідомляли, що у вересні минулого року Рада збільшила соціальні стандарти — найнижча пенсійна виплата була збільшена на 125 гривень, а найнижча заробітна плата — на 160 гривень.
Трохи раніше кабінет міністрів Української держави опублікував прогнози економічного сектора на поточний рік, виходячи з яких інфляційний показник буде становити від 12 до 14,7 відсотка. Про це зазначено в постанові Кабінету міністрів «Про схвалення прогнозу соціального і економічного розвитку держави на цей рік і ключових макропоказників соціального та економічного розвитку Української держави на 2017-2019 роки».

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply