Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Яценюк пообіцяв Авакову “гроші Януковича”

Автор:

|

Березень 24, 2016

|

Рубрика:

Яценюк пообіцяв Авакову “гроші Януковича”

main

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков просить у уряду ще три мільярди гривень для завершення реформування Національної поліції. Про це сьогодні, 24 березня, заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Глава уряду зазначив, що Кабінет міністрів виділить ці гроші з тих сум, які уряд України заарештував ще рік тому. Це кошти колишнього режиму Віктора Януковича в розмірі 1,5 мільярда доларів.

При цьому Яценюк нагадав, що на цьому тижні за наполяганням фракції “Народний фронт” і уряду України в парламенті в першому читанні був прийнятий закон, що дозволяє конфісковувати ці гроші.

Політик підкреслив, що уряду треба фінансувати не тільки реформу Національної поліції, але  також реформи у сферах освіти і охорони здоров’я.

Прем’єр-міністр заявив, що якщо парламент найближчим часом ухвалить необхідний закон, а судова і правоохоронна системи не просто накладуть арешт на кошти, що вже зроблено, а ще й конфіскують їх, ці кошти підуть в бюджет на дофінансування сфери національної безпеки і оборони.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply