Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Яресько не прагне до прем’єрства, вона хоче допомагати українцям

Автор:

|

Березень 21, 2016

|

Рубрика:

Яресько не прагне до прем’єрства, вона хоче допомагати українцям

main

Наталія Яресько не прагне очолити уряд України, але не виключає, що це може статися. Про це український міністр фінансів повідомила вчора під час відвідин Ukrainian Fashion Week.
Яресько запевнила у відсутності прем’єрських амбіцій і висловила готовність продовжувати працювати в Міністерстві фінансів. Міністр хоче допомагати українцям, називаючи це своєю основною метою. При цьому Яресько в завтрашній день не заглядає і прямо від посади прем’єр-міністра не відмовляється.
Варто нагадати, в останні дні позначилися дві кандидатури, які можуть замінити Арсенія Яценюка на посаді прем’єр-міністра – це спікер Верховної Ради Володимир Гройсман та голова Мінфіну Наталя Яресько.
Крісло прем’єр-міністра пропонували і голові Одеської області Міхеїлу Саакашвілі, але він заявив про відсутність прем’єрських амбіцій, назвавши свою місію більш широкою. Відмовився від цієї посади і львівський голова Андрій Садовий, відзначивши, що він ще не готовий до такої відповідальності.
Зазначимо, що прем’єр-міністр звільнятися не збирається. Раніше депутати провалили голосування за відставку Кабміну, надавши йому імунітет на півроку. Петро Порошенко закликав Яценюка піти добровільно, але прем’єр не послухав президента.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply