Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Яресько або Садовий – Порошенко готується до виборів прем’єра

Автор:

|

Березень 14, 2016

|

Рубрика:

Яресько або Садовий – Порошенко готується до виборів прем’єра

main

Президент України Петро Порошенко в даний момент проводить змістовні зустрічі з фракційними лідерами в Раді, в тому числі і з керівником «Самопомочі» Андрієм Садовим, мета яких полягає у прискоренні виходу з політичної кризи шляхом формування нової парламентської коаліції та нового київського уряду. Про це повідомив президентський прес-секретар Святослав Цеголко.

На думку Цеголко, існує кілька варіантів розвитку майбутніх подій. Одним з них є створення технократичного уряду під керівництвом Наталії Яресько. Навколо нього може відбутися об’єднання всіх проєвропейських фракцій у Верховній Раді.

Ще одним варіантом представляється формування політичного уряду (наприклад, з прем’єр-міністром Андрієм Садовим). Головним завданням такого уряду стало б прискорення процесів реформування економіки та інших сторін життя суспільства.

Порошенко, як підкреслив Цеголко, готовий працювати з будь-якими кандидатами, які будуть запропоновані коаліцією. Своїми «фаворитами» глава держави бачить нинішнього міністра фінансів Наталія Яресько та львівського мера Андрія Садового. Що стосується голови Ради Володимира Гройсмана, то він на сьогоднішній день не отримував конкретної пропозиції зайняти прем’єрський пост. Про це спікер Верховної Ради заявив 14 березня в ході брифінгу у парламенті.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply