Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Японський зонд почав досліджувати астероїд

Автор:

|

Лютий 22, 2019

|

Рубрика:

Японський зонд почав досліджувати астероїд

Міжпланетний апарат «Хаябуса-2» у п’ятницю, 22 лютого, здійснив посадку на поверхню астероїда Рюгу. Зонд відправився за маршрутом в 300 мільйонів кілометрів у 2014 році.

Поверхня Рюгу була обстріляна з метою отримання хмари матеріалів, з яких складається це небесне тіло. Експеримент проводився таким чином, щоб взяти частинки з-під поверхневого шару, який протягом мільйонів років не зазнавав зовнішньому впливу. Зразки речовини в 2020 році повинні бути доставлені на Землю для вивчення. Вчені сподіваються знайти сліди органічних речовин і таким чином отримати підтвердження, що життя на Землі могло зародитися з частинок, що знаходяться на інших космічних тілах. Йдеться про період розвитку Всесвіту, що розташовується на відстані від нашого часу на 4 мільярди 600 мільйонів років.

Спочатку посадка зонда на астероїд була запланована на 2018 рік. Однак, при вивченні з близької відстані поверхні астероїда виявилася, що вона не настільки безпечна для посадки, а для пошуку відповідного майданчика потрібен був час.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply