Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Японія реагує на погрози Північної Кореї

Автор:

|

Квітень 14, 2017

|

Рубрика:

Японія реагує на погрози Північної Кореї

Як «Міст» вже повідомляв, агресивна політика Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР), реалізація нею програми ядерного озброєння та заяви влади про готовність до війни, змушують інші держави світу, а особливо – сусідні, адекватно реагувати на появу нового вогнища нестабільності. Виявляється, уряд Японії ще з лютого 2017 року опрацьовує варіанти дій на випадок виникнення збройного конфлікту на Корейському півострові. Просто інформація про таку роботу не розголошувалося, але зараз вона з якихось причин просочилася у пресу. Про це повідомляє 14 квітня «Український тиждень» з посиланням на японську інформаційну агенцію Kyodo.

Плани реагування на випадок військових конфліктів у Японії не переглядали з 1996 року. Але тепер їх почали інтенсивно обговорювати на засіданнях Ради нацбезпеки. До неї входять очільник уряду Сіндзо Абе, генеральний секретар кабінету міністрів, міністри закордонних справ і оборони та деякі інші високопоставлені чиновники. Одними з основних питань названо процес евакуації японських громадян із Корейського півострова та протидію проникненню службовців КНДР до Японії під виглядом біженців.

Наразі до Корейського півострова передислоковується ударна група військово-морських сил США на чолі із авіаносцем «Carl Vinson». Ситуація на Корейському півострові почала загострюватися ще на початку минулого року, коли Пхеньян здійснив ядерне випробування, а згодом запустив балістичну ракету зі штучним супутником Землі. У вересні 2016 року КНДР провела ще одне ядерне випробування.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply