Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

Японія дала Україні грошей на втілення деяких освітніх і медичних проектів

Автор:

|

Березень 15, 2016

|

Рубрика:

Японія дала Україні грошей на втілення деяких освітніх і медичних проектів

main

Уряд Японії надав Україні гранти загальною сумою в $ 335 тисяч на реалізацію п’яти масштабних проектів в сфері освіти та медицини. Ці гроші будуть направлені на поліпшення ситуації в чотирьох українських областях – Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській та Черкаській.

Церемонія підписання відповідних угод за участю посла Японії в Україні Шигекі Сумі відбулася сьогодні в Києві. “Раніше наш уряд допомагав Україні в забезпеченні оборони, зараз ми підтримуємо проекти, спрямовані на забезпечення безпеки кожної людини. Я впевнений, що за рахунок оборони не можна скорочувати програми, які спрямовані на освіту або підвищення безпеки кожної людини, також не повинні згортатися проекти, спрямовані на поліпшення медичного забезпечення, а також дитячого розвитку”, – заявив Шигекі Сумі.

В рамках даної допомоги буде закуплений апарат ультразвукової діагностики для Роготинської центральної районної лікарні, для Львівської обласної лікарні “Охмадит” придбають  монітори пацієнта, а також гематологічний і біохімічний аналізатори крові. Для дитячих садків Ужгорода закуплять сучасні кухонні прилади, а для Катеринопільської районної лікарні – апарат УЗД. Нагадаємо, за останній рік Японія надала Україні фінансову підтримку на загальну суму в $ 1,85 млрд.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply