Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Яким буде далі партнерство із США?

Автор:

|

Листопад 17, 2016

|

Рубрика:

Яким буде далі партнерство із США?

1117___10-1

Барак Обома, чия друга каденція добігає кінця, під час останньої на посаді президента США закордонної поїздки перебуває у Німеччині. Ця держава є одним з провідних торговельних партнерів США і ключовим союзником у НАТО. Високий гість прибув до Берліна з Греції у середу ввечері. Барак Обама користується величезною популярністю у німців. Для нього це шостий візит в цю країну як глави держави. 17 листопада чинний президент США провів офіційні зустрічі з канцлером Німеччини Анґелою Меркель після неофіційної спільної вечері напередодні.

А завтра, у п’ятницю, Барак Обама зустрінеться з провідними європейськими лідерами – Британії, Франції, Італії та Іспанії. Опісля відбуде до Перу на саміт Азійсько-тихоокеанського економічного співробітництва.

Політичні експерти Європи уважно стежать за цим візитом. Є і цілком зрозумілими хвилювання з приводу того, яким буде партнерство з США після інавгурації нового президента. В ході цього свого турне Барак Обама заявляв, що не несе відповідальності за слова і дії обраного президентом Дональда Трампа, однак сподівається запевнити партнерів, що ключові американські принципи залишаться незмінними.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply