Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Яке судилище, такі й свідки

Автор:

|

Квітень 03, 2017

|

Рубрика:

Яке судилище, такі й свідки

У понеділок, 3 квітня, в Криму відбулося судове слухання у справі кореспондента сайту «Крим. Реалії» Миколи Семени. Ось як його прокоментував адвокат Еміль Курбедінов: «Сьогодні допитали 4 свідків обвинувачення. З них двоє – оперативники ФСБ, які вели безпосереднє прослуховування технічних засобів Миколи Семени. Були допитані ще два свідки, які пояснили, що вони читали цю статтю, і їм стаття Семени здалася екстремісткою. Ці свідки – соцпрацівники. Для чого їх слідство залучило? Я думаю для нагнітання ситуації».

Один з працівників ФСБ при кожному незручному запитанні захисту посилався на державну таємницю і не відповідав по суті. А клопотання про його закритий допит суд відхилив. Що ж стосується двох цивільних свідків, то вони жодним чином не можуть підтримувати звинувачення, бо висловлюють лише суб’єктивну думку про статтю. Втім, якщо звинувачення абсурдні, то яких ще могли знайти свідків?

Справа стосовно Миколи Семени була порушена торік навесні. За версією звинувачення, журналіст порушив російське законодавство в статті про блокаду Криму з боку материкової України. Звинувачений у відповідь твердить, що реалізовував своє право на свободу висловлення поглядів.

 

Наступне судове слухання відбудеться 18 квітня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply