Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Якщо без віз, то щоб і без черг на кордоні

Автор:

|

Квітень 28, 2017

|

Рубрика:

Якщо без віз, то щоб і без черг на кордоні

У п’ятницю, 28 квітня відбулася церемонія передачі прикордонникам сучасних високоефективних засобів військового радіозв’язку, які надав Україні уряд США. У ній взяв участь Президент України Петро Порошенко.  Звертаючись до прикордонників, глава держави наголосив, що після затвердження безвізового режиму до Європи подорожуватиме набагато більше громадян України. «Ставлю вам завдання: забезпечити високоякісне обслуговування з державним сервісом при перетині державного кордону для громадян України і наших гостей. Не допустити появи черг, в яких довгі години українці чекатимуть перетину кордону. Ми прибрали черги біля посольств, і не можна, щоб вони виникли біля пунктів перетину кордону», – сказав Петро Порошенко.

Фактично це завдання вже виконується. Державна прикордонна служба разом з іншими органами влади вирішують проблему з чергами на виїзних пунктах. Прикордонники створили нові робочі місця та, відповідно, збільшили чисельність персоналу. До того ж, перед пунктами пропуску щодня патрулюють десятки екіпажів Нацполіції України. Такі заходи допомогли частково внормувати ситуацію. Порівняно з минулим тижнем кількість черг зменшилася

За даними прикордонників, на виникнення черг найбільше впливають учасники малого прикордонного руху та авто з іноземною реєстрацією. Це, в середньому, три четверті транспортних засобів з усієї черги. На повільний перетин також впливає нерозвинена інфраструктура пунктів пропуску, а подекуди – повільна робота контрольних служб інших країн.

До слова, завантаженість пунктів пропуску можна переглянути онлайн на сайті Держприкордонслужби.

Світлина: прикордонники зустрічають Петра Порошенка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply