Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Якби народжений у Львові став президентом Росії!

Автор:

|

Лютий 04, 2017

|

Рубрика:

Якби народжений у Львові став президентом Росії!

Ймовірність такого політичного сценарію за нинішніх російських реалій, на жаль, близька до нуля. Однак хоч якийсь шанс таки з’явився. 4 лютого у Москві відкрився «Перший форум довірених осіб кандидата на посаду президента Російської Федерації Григорія Явлінського». І створена ним же партія «Яблуко» оголосила про старт його передвиборної кампанії.

Григорій Явлінський народився 1952 року у Львові. Тут закінчив школу. А потім поїхав навчатися у Московський інститут народного господарства й відтоді живе у Росії. А його молодший брат Михайло далі львів’янин.

Кажучи про невисокі шанси народженого у Львові кандидата в президенти Росії, ми мали на увазі його чітку позицію в оцінках нинішньої політики кремлівського керівництва. Григорій Явлінський на камеру називає Крим українським, вважає його анексію порушенням норм міжнародного права і пропонує свій рецепт досягнення миру на Донбасі – припинити підтримку сепаратистів Москвою. А така відвертість зазомбованому пропагандою населенню Росії не подобається. Вибори президента у Російській Федерації повинні відбутися у березні 2018 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply