Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Як викликати – повісткою чи через ЗМІ?

Автор:

|

Вересень 21, 2017

|

Рубрика:

Як викликати – повісткою чи через ЗМІ?

Усе залежить від того, яка мета ставиться. Потрібно це для роботи чи для піару? А саме це запитання виникло 21 вересня після двох пов’язаних між собою подій.

По-перше, виклик на допит у Службу безпеки України (СБУ) її колишнього очільника Валентина Наливайченка не вартий був тих бурхливих емоцій, які вихлюпнулися з цього приводу у пресі. Як з’ясувалося, йдеться про розслідування незаконних перельотів лідера громадської організації «Український вибір» Віктора Медведчука з України до Росії. Вони відбувалися без проходження прикордонного та митного контролю. І Валентин Наливайченко був допитаний як свідок. Тобто, якщо є тут якась складова політичного тиску, то зовсім маленька.

А по-друге, того ж дня керівник слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук повідомив для преси: «Хочемо ще заслухати Медведчука і, користуючись нагодою, через ЗМІ запросити його до нас, щоб він виконав свій обов’язок». І ось тут виникають дивні нюанси. Запрошують на каву, а на допит – викликають. І законодавство не передбачає використання тут засобів масової інформації. Щоб виклик став для громадянина обов’язком, виписують повістку, яку бажано вручити під розписку. Хіба якщо треба створити інформацій галас: мовляв, запрошували, а він чомусь опинився за кордоном! Але тоді виникне зовсім не риторичне запитання – а для чого так роботи?

Світлина: Віктор Медведчук.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply