Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Як вплинуло на сенаторів перебування в Україні

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

Як вплинуло на сенаторів перебування в Україні

0105___04-2

А особливо – на охопленому вогнем війни Донбасі, де можна переконатися, наскільки агресивною є нині Росія. Як відомо, Україну нещодавно відвідала делегація у складі трьох сенаторів Сполучених Штатів. Очолював її республіканець Джон Маккейн, голава сенатського комітету із збройних сил. У четвер, 5 січня, цей комітет приступив до слухань про кіберзагрози з боку іноземних держав. Під час розгляду присутні на засіданні керівники розвідувальних відомств США назвали Росію головною загрозою для кібербезпеки Сполучених Штатів, зазначивши, що Москва володіє новітніми хакерськими технологіями. Сам Джон Маккейн заявив, що кожен громадянин країни повинен знати про загрози, що виходять від Росії.

Ще один член делегації, що побувала в Україні, теж республіканець Ліндсі Грем налаштований не менш рішуче. В ефірі телеканалу CNN він висловив упевненість, що  проти Росії будуть введенні нові санкції, навіть не дивлячись на бажання обраного президентом США Дональда Трампа налагодити відносини з Москвою. Сенатор також пригрозив не підтримати запропонованих кандидатів на ключові посади, якщо вони не визнають факт втручання Росії у хід президентських виборів в США в 2016 році. «Санкції будуть, пане обраний президент Трамп», – наголосив Ліндсі Грем.

На світлині: делегація сенаторів США і Президент України Петро Порошенко сфотографувалися на згадку з українськими бійцями у Широкино.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply