Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Як волонтери стали автомеханіками

Автор:

|

Квітень 07, 2017

|

Рубрика:

Як волонтери стали автомеханіками

Прес-центру штабу АТО розповів про зустріч керівника української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) генерал-майора Олександра Дузь-Крятченка з представниками волонтерської групи «З рук у руки». Ці патріоти з міста Лубни Полтавської області доставили армійцям відремонтований позашляховик «Хантер». Його вивели з ладу бойовики котрогось з бандформувань, обстрілявши неподалік лінії розмежування. А волонтери з допомогою Лубенської районної державної адміністрації та місцевих доброчинців зуміли відремонтувати автомобіль. Тепер він знову служитиме українській стороні СЦКК.

Оприлюднене 7 квітня зведення прес-центру штабу АТО повідомляє, що минулої доби число обстрілів наших позицій з боку російських окупаційних військ та їх найманців зросло до 48-ми. Найпотужніших вогневих атак зазнали опорні пункти поблизу Маріуполя. Ворог застосовував тут 120-міліметрові міномети, озброєння бойових машин піхоти (БМП), гранатомети різних систем. На Донецькому напрямку, вже традиційно, найбільше число обстрілів зафіксовано під Авдіївкою.

Впродовж доби поранення отримали аж п’ятеро захисників України. Отож нашим підрозділам не раз доводилося відкривали вогонь у відповідь.
 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply