Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Як відновити мир на окупованих землях

Автор:

|

Серпень 31, 2016

|

Рубрика:

Як відновити мир на окупованих землях

04_0831-1

31 серпня відбулося засідання Кабінету Міністрів України. На ньому схвалено стратегію щодо відновлення миру на тимчасово окупованих територіях. План складається з таких компонентів: інфраструктура, соціальні послуги, ліквідація завданої шкоди навколишньому середовищу, економіка і суспільна безпека. Його метою, поміж іншого, є й підтримка економічної активності та зростання рівня життя населення.

Програму представив  міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш. Він наголосив, що розробники концепції, а це близько 150 неурядових організацій. намагалися дотриматися і світових, і національних стандартів. А також сконцентрувати всі зусилля – фінансові, інтелектуальні, людські, щоб подолати наслідки кризи в тих громадах, які знаходяться в проблемних східних регіонах.

Раніше заступник профільного міністра Георгій Тука заявляв, що стратегія деокупації не містить конкретних термінів.

About Author

news

  • HunterATM

    Сміття. Скептичний сміх викликає цей план/ програма! #1у всіх програмах: разгаваріваєт на язикє окупанта – ворог націі! Геть чорта з хати! А все решту – відбудуємо і відновимо. Пережили РОЗРУХУ – переживемо і надлишок. Слава Україні!