Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Як відмивати гроші снігом?

Автор:

|

Травень 25, 2017

|

Рубрика:

Як відмивати гроші снігом?

Поліція підозрює, що відповідь на це запитання добре знає генеральний директор комунального підприємства (КП) Міжнародний аеропорт «Одеса» . От тільки що така операція кваліфікується як зловживання службовим становищем.

Правоохоронці стверджують, що аеропорт мав угоду на прибирання та вивезення снігу. На що держава виділила чималу суму у 2 млн гривень ($ 76 тис.). Однак ніхто, фактично, так і не виконав роботу. Сніг, як і належить, з потеплінням прибрався сам.

Під час досудового розслідування виявилося, що гендиректор підприємства поділив предмет закупівлі на окремі тендерні пропозиції з очікуваною ціною до 1 млн грн. Це дозволило уникнути відкритих торгів. І на думку поліції, допомогло укласти угоди із потрібними компаніями: «Укрдорлідер», «Укрбуд Трест», «СПМК-7» та «Чорноморгідробуд».

Михайло Крайтман очролює Одеський аеропорт упродовж тривалого часу. Перший раз він керував підприємством з листопада 2011 року до січня 2012 року, коли його звільнили за невиконання службових обов’язків щодо сплати податків. З 1 листопада 2013 року Михайло Крайтман знову посів місце гендиректора в одеському аеропорту. І, найімовірніше, знову втратить цю посаду. А може й ще щось важливіше.

Світлина: Михайло Крайтман.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply