Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Як в Україні імітують боротьбу з корупцією

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

Як в Україні імітують боротьбу з корупцією

Громадські організації Центр політико-правових реформ, Transparency International Україна і Реанімаційний пакет реформ спільно провели дослідження щодо реального стану боротьби з корупцією у державі. Його результати були презентовані 13 квітня у Києві. Громадські експерти наголосили, що в країні не виконано більшість заходів Антикорупційної стратегії на 2014-2017 роки та досі не створена інституційна система протидії корупції.

Станом на сьогодні українська влада повинна була реалізувати вже 90-95 відсотків заходів в рамках Антикорупційної стратегії і Державної програми щодо реалізації цієї стратегії. Однак дослідження показало, що обсяг виконання становить лише 60 відсотків.

Керівник проекту дослідження «Комплексна оцінка заходів антикорупційної політики» доктор юридичних наук Микола Хавронюк зауважив, що в Україні досі немає адекватного переліку корупційних злочинів, а за цей вид правопорушень зазвичай видається лише «кабінетне хабарництво». І це у той час, коли найбільш масштабною і небезпечною корупцією є розкрадання бюджетних коштів. Отож, ми досі не знаємо, з чим саме боремося!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply