Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Як в одному з міст Росії викинули «Путіна»

Автор:

|

Лютий 27, 2018

|

Рубрика:

Як в одному з міст Росії викинули «Путіна»

Про анекдотичний інцидент розповідає у вівторок, 27 лютого, російська служба ВВС. Події розгорталися довкола огорожі з написом «Путін» у Сиктивкарі – столиці Республіки Комі, розташованої у Північно-Західному федеральному окрузі Росії.

Історія з написом на паркані стала у понеділок однією з найбільш обговорюваних не лише у самому місті. Деякі користувачі соцмереж стверджували, що напис начебто зробили поліцейські, щоб «створити видимість всенародної підтримки президента напередодні виборів». У поліції це офіційно заперечили. Але мешканка Сиктивкару Тетяна Іванова оприлюднила переконливе відео На ньому людина робить якісь маніпуляції біля паркану з написом «Путін», а потім сідає у службову поліцейську машину. Після цього у місцевому  управлінні Міністерства внутрішніх справ заявили, що це працювала слідчо-оперативна група, працівник якої оглядав напис.

У поліції також повідомили, що у ніч на 26 лютого в Сиктивкарі затриманий чоловік, який встиг написати «Путін» на кількох будинках і парканах.

І врешті сиктивкарське видання «Про Місто» повідомило, що паркан з написом «Путін» демонтований і відправлений на полігон побутових відходів. Як вам такий варіант? «Путін», нехай і у лапках, але все ж опинився на смітнику!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply