Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 26, 2021

Як український Очаків підвищить безпеку Європи

Автор:

|

Серпень 12, 2017

|

Рубрика:

Як український Очаків підвищить безпеку Європи

Сайт «Українські новини» з посиланням на «Голос Америки» 12 серпня повідомив, що в Очакові відбулася церемонія офіційного початку будівництва операційного центру на розташованій тут військово-морській базі. Роботи здійснює мобільний будівельний батальйон США Seabees. Втім, американські військові будівельники приступили до справи дещо раніше – укладали контракти, отримували дозволи на будівництво, займалися логістикою.

Центр морських операцій займатиметься організацією військового командування і контролю на оперативному рівні, що дозволить гнучко реагувати при зміні ситуації на морі й використовувати увесь спектр морської діяльності. Він також буде використовуватися для військових навчань, які у майбутньому відбуватимуться в Україні.

А головне, що новий центр посилить здатність України захищати себе, поліпшить інфраструктуру, зміцнить зв’язки з американськими партнерами і посилить можливості для двосторонніх вишколів. Окрім того, підвищується впевненість об’єднаної Європи у своїй безпеці. Не дарма початок будівництва  центру одразу викликав істеричну реакцію у Москві.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply