Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Як тобі під окупацією, «Донбас-Арено»?

Автор:

|

Червень 06, 2017

|

Рубрика:

Як тобі під окупацією, «Донбас-Арено»?

Знаменитий стадіон фактично помирає. 6 червня інтернет-портали України розповсюдили світлини, які виклав у соціальній мережі Facebook журналіст Денис Казанський. І додав коротенький текст: «Газони здичавіли, ставок перетворився на болотце, всюди бур’яни. Вітрина «русского мира».

У середині березня 2017 року надійшла інформація про втрату структурами Ріната Ахметова усіх активів у так знаних «ЛНР» та «ДНР». У переліку значився і стадіон, на якому, як твердять, вже звільнили з роботи персонал. Це сталося після того, як, ватажки фейкових «республік» захопили на підконтрольних їм територіях усі підприємства української юрисдикції. Озброєні люди прийшли і на «Донбас-Арену», де діяв штаб Фонду Ріната Ахметова. Приміщення, інвентар і всю гуманітарну допомогу для малозабезпечених людей заблокували.

Бельгійське інтернет видання «7sur7.be» вже внесло «Донбас-Арену» у перелік стадіонів світу, які колись збирали на своїх трибунах тисячі глядачів, а зараз зруйновані з економічних, політичних чи інших причин.

«Донбас-Арена» – перший стадіон у Східній Європі, спроектований і побудований відповідно до стандартів категорії «п’ять зірок». За акредитацією УЄФА та ФІФА споруда відповідала класу «еліт». Але у 2014 році через війну зазнала значних пошкоджень.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply