Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Як ставити на місце пропагандистів Росії

Автор:

|

Липень 04, 2017

|

Рубрика:

Як ставити на місце пропагандистів Росії

Майстер-клас з цього приводу продемонстрував міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс. Як повідомляє 4 липня сайт «24 канал» з посиланням на видання Delfi, сталося це на конференції про безпеку журналістів.

Представник Департаменту інформації і друку російського Міністерства закордонних справ Максим Буякевич доволі цинічно поставив під сумнів наявність здійснюваної Росією інформаційної війни: «Чи говоримо ми про щось, що тут було офіційно оприлюднено? Це наполовину питання, наполовину заява». – сказав Буякевич.

Лінас Лінкявічюс відповів дуже чітко: «Якщо ви вважаєте, що ніякої війни немає, чому тоді Росія її веде?.. Чому виділяє так багато грошей і ресурсів на те, щоб промивати людям мізки, і робить це навмисно, через державні ЗМІ… Вам відомий напрямок таких каналів, як Russia Today. Я не вважаю, що це має щось спільне з журналістикою».

І ось тоді з обуренням обізвалася працівниця згаданого каналу: «Журналісти, які працюють у контрольованих державою ЗМІ – теж журналісти. І якщо це конференція, на якій обговорюється безпека журналістів, то у нас теж є право на цю безпеку».

Литовський міністр пояснив, що йдеться не про висловлення думок, а про «навмисне поширення брехні» і жорстко, але справедливо запитав: «Ви, як журналістка, насправді не знаєте, що робиться в Україні? Ви не знаєте, що Росія бере участь там з великою кількістю зброї, з важким озброєнням? Ви, як журналістка, як нормальна громадянка, яка читає газети і розуміє ситуацію, не знаєте цього?».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply