Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Як ставляться до Росії молоді українці

Автор:

|

Березень 10, 2018

|

Рубрика:

Як ставляться до Росії молоді українці

Спеціальний представник США на переговорах щодо України Курт Волкер у суботу, 10 березня, виступив на Брюссельському форумі. Це щорічний майданчик обговорень глобальних, політичних, економічних, безпекових проблем світу, у яких беруть участь політики, експерти, науковці та представники громадянського суспільства.

На думку Курта Волкера, Росія хотіла б бачити в Україні проросійський уряд і відновити те, що вона вважає «нормальною ситуацією». Але, напавши на Україну, анексувавши Крим та продовжуючи окупацію її східних теренів, росіяни вчинили протилежне й отримали більш об’єднану, орієнтовану на Захід та антиросійську Україну, чого раніше ніколи не було. Досвідчений американський дипломат також наголосив на тому факті, що молоде покоління українців вже сприймає Росію «як агресора та окупанта».

«Тож якщо Росія хоче досягти своїх цілей у намаганні вплинути на Україну та наблизити її до себе, то починати їй слід з виведення своїх військ зі Східної України», – заявив Курт Волкер.

У дискусії на форумі, організованому американським Фондом Джермана Маршалла, також взяли участь віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе і президент Грузії Ґіорґі Марґвелашвілі.

Світлина: Курт Волкер.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply