Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Як сепаратисти з безвізом воюють

Автор:

|

Липень 10, 2017

|

Рубрика:

Як сепаратисти з безвізом воюють

Інтернет-видання «ЛІГА.нет» повідомляє 10 липня, що пропагандистська челядь так званої «ЛНР» активно продукує різноманітні брехливі повідомлення, маючи на меті дискредитувати запровадження безвізового режиму для громадян України. Саме зараз мешканців тимчасово окупованих територій Луганщини почали залякувати новими фейками про епідемії, які поширюються українським Причорномор’ям. Йдеться про кір, холеру, ботулізм та ще кілька хвороб з числа традиційно здатних нагнати побільше страху на людей. Аби надати таким чуткам переконливості, поширюють їх від імені місцевої санепідемстанції. Фабула дезінформації доволі проста. Начебто, з початком безвізу в державі виникла і триває безперервна міграція. Твердять також про брак вакцин. І врешті заявляють, що усі небезпечні хвороби «завезені з Румунії».

Як вдалося дізнатися з місцевих джерел, одразу після отримання Україною безвізу у засобах масової інформації, підконтрольних ватажкам самопроголошеної республіки,  розпочалася істерика. Однак далеко не всі мешканці сприймають на віру пропагандистські вигадки.

Загальновідомо, що мешканці окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) і тимчасово окупованого Криму можуть скористатися безвізовим режимом без будь-яких додаткових умов.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply